בלוג גדלים

מתחת תוכלו למצוא בבלוג הגדלים שלנו מאמרים שנכתבו על ידי מיטב המומחים בתחום של עיצוב גרפי ובניית אתרים במטרה לעזור לכם להבין איך לבחור את הגדלים הנכונים לביצוע העבודות שלכם על הצד הטוב ביותר ובאופן הכי מקצועי שניתן.

אופטימיזציה לתמונות

העלאת תמונות לאתר בגודל נכון

לתמונות יש תפקיד מרכזי וחשוב בניהול השוטף של אתרי אינטרנט מודרניים. תמונות מסייעות לנו להמחיש לגולש פרטים שקשה היה לתאר באמצעות טקסט בלבד, לסקרן את הגולש ולשבור פסקאות טקסט ארוכות ומייגעות.

פתיחת קובץ ZIP

פתיחת קובץ ZIP במחשב

קובץ זיפ (ZIP) הוא קובץ מכווץ שהמטרות שלו הם לכיווץ גודל של קבצים ולאפשר להכניס כמה קבצים שונים בתוך קובץ אחד. במאמר הבא נלמד אתכם איך לפתוח במחשב קבצי ZIP של גדלים שאתם יכולים להוריד מהאתר.

גדלי מודעות פרסום

גדלי מודעות פרסום

בעידן של היום מרבית הפרסום של בעלי עסקים מתבצע ברשת באופן ממומן. אם גם אתם מפרסמים את העסק שלכם צפו בגדלי מודעות מומלצים לפלטפורמות פרסום פופולריות כמו פייסבוק, גוגל, יוטיוב, אינסטגרם…

גדלים לרשת החברתית

טבלת גדלי תמונות לרשת החברתית

בשביל ליצור פרופיל מקצועי באתרי המדיה החברתית חשוב להעלות תמונות איכותיות בגדלים המתאימים לפלטפורמה שבה אתם משתמשים. במדריך הבא תוכלו לצפות בגדלים לאתרי הרשת החברתית.

גדלי עמודים

טבלת גדלי עמודים פופולריים

בכל פרויקט לדפוס השלב הראשון יהיה לבחור את הגודל המתאים לעבודה שאתם רוצים לבצע. במאמר הבא נציג בפניכם את כל גדלי העמודים הקיימים (A0 עד A10) על מנת שתוכלו לבחור את הגדול הנכון ולבצע את הפרויקט כמו שצריך.