בלוג גדלים

מתחת תוכלו למצוא בבלוג הגדלים שלנו מאמרים שנכתבו על ידי מיטב המומחים בתחום של עיצוב גרפי ובניית אתרים במטרה לעזור לכם להבין איך לבחור את הגדלים הנכונים לביצוע העבודות שלכם על הצד הטוב ביותר ובאופן הכי מקצועי שניתן.

סוגי פלטפורמות לבניית אתרים

סוגי פלטפורמות לבניית אתרים

במאמר הבא נדבר על פלטפורמות מובילות לבניית אתרים כמו וורדפרס, וויקס, שופיפיי ונבין איזה פלטפורמה תתאים לעסק שלך בצורה הטובה ביותר.

טעויות של בונה אתרים מתחיל

טעויות נפוצות של בונה אתרים מתחיל

לפעמים טעות שאתה עושה בתור בונה אתרים עשויה לעלות ביוקר, זו יכולה להיות טעות קטנה שתגרום לאתר ליפול או טעות גדולה שתגרום לתביעה משפטית. במאמר תוכלו למצוא 8 טעויות שכדאי מאוד להכיר.

מידות/גדלים של רולאפים

מידות/גודל רולאפים

במאמר הבא תוכלו למצוא את כל הגדלים לשימוש ברול-אפ. תוכלו למצוא הסבר על מתקני הרולאפים הקלים להרכבה, גדלי רולאפים במטרים וסנטימטרים וניתן יהיה למצוא את כל סוגי הרולאפים השונים שקיימים בשוק.

אופטימיזציה לתמונות

העלאת תמונות לאתר בגודל נכון

לתמונות יש תפקיד מרכזי וחשוב בניהול השוטף של אתרי אינטרנט מודרניים. תמונות מסייעות לנו להמחיש לגולש פרטים שקשה היה לתאר באמצעות טקסט בלבד, לסקרן את הגולש ולשבור פסקאות טקסט ארוכות ומייגעות.

פתיחת קובץ ZIP

פתיחת קובץ ZIP במחשב

קובץ זיפ (ZIP) הוא קובץ מכווץ שהמטרות שלו הם לכיווץ גודל של קבצים ולאפשר להכניס כמה קבצים שונים בתוך קובץ אחד. במאמר הבא נלמד אתכם איך לפתוח במחשב קבצי ZIP של גדלים שאתם יכולים להוריד מהאתר.

גדלי מודעות פרסום

גדלי מודעות פרסום

בעידן של היום מרבית הפרסום של בעלי עסקים מתבצע ברשת באופן ממומן. אם גם אתם מפרסמים את העסק שלכם צפו בגדלי מודעות מומלצים לפלטפורמות פרסום פופולריות כמו פייסבוק, גוגל, יוטיוב, אינסטגרם…

1 2