גודל/רוחב דף נחיתה

כמו שציינו בעמוד של גודל אתר אינטרנט כאשר אנחנו מסתכלים על גודל/רוחב של דף נחיתה מעט קשה להגדיר את הרוחב או הגודל המתאים בעיקר בגלל שנכון להיום קיימות פלטפורמות רבות מאוד לצפייה בדפים (מחשב נייד, מחשב נייד, טאבלט, צפייה במובייל וכו'…). מתחת ננסה להציג את טווח הרוחב כדי לתת לכם כיוון לגודל של דף הנחיתה.

ההתייחסות שלנו תהיה בעיקר לרוחב ופחות לגובה מאחר והגובה הוא לא פרמטר שיש לקחת בחשבון כאשר יוצרים עיצוב לדף נחיתה ומה שחשוב זה בעיקר הרוחב. נציין בנוסף שהנתונים לא מדויקים ב-100% ורק מהווים השערה לסוגי הרוחב שיש לקחת בחשבון לפלטפורמות השונות.

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

גודל דף נחיתה

הגודל המוצג מתחת הוא רוחב הדף

סוג תצוגה לדף הנחיתהטווחי רוחב דף
מחשב נייח (דסקטופ)1920 - 1366 פיקסלים
מחשב נייד1366 - 960 פיקסלים
טאבלט960 - 768 פיקסלים
טלפון נייד768 - 320 פיקסלים

גודל/רוחב דף נחיתה

גודל אתר אינטרנט

חברות המציעות שירותי בניית דפי נחיתה

אם אתם מעוניינים בשירותי בניית דפי נחיתה לפרסום העסק שלכם אנחנו ממליצים לבדוק את החברות מתחת ולצפות בפרטים נוספים על מה שיש להם להציע.

BannerDesign - בניית עמוד נחיתה YYDevelopment - בניית דף נחיתה בוורדפרסווב גרילה - בניית דף נחיתהמעצב

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

דוגמאות לדפי נחיתה

בשביל לקבל הבנה טובה יותר של מה זה דף נחיתה, ואיך נראה גודל/רוחב האתר בכל פלטפורמה תוכלו לצפות בדוגמאות לדפי נחיתה מחתחת. בתפריט העליון של כל דף לדוגמא תהיה לכם אפשרות לבחור את סוג הרוחב הרצוי לפי סוג הפלטפורמה שבה אתם צופים באתר (מחשב, טאבלט ונייד) וכך תוכלו לראות איך האתר משנה את צורתו בכל רוחב מסך.

דף נחיתה לתרפיסט/מטפל
דף נחיתה בנושא קידום אתרים
דף נחיתה בנושא נומרולוגיה
דף נחיתה לעיצוב לוגו
דף נחיתה בנושא השקעות
דף נחיתה עבור צמיגים לרכב

גדלים נוספים שאולי יעניינו אתכם

לא הצלחתם למצוא את הגודל שחיפשתם? כאן תוכלו לצפות בגדלים נוספים המוצגים באתר ואולי תמצאו את מבוקשכם.

העמוד סייע לכם במציאת הגודל שחיפשתם? שתפו אותו עם חברים באתרי רשת החברתית על ידי לחיצה על הכפתורים מתחת:

מאמרים בנושא גדלים שאולי יעניינו אתכם

טבלת גדלי עמודים פופולריים

בכל פרויקט לדפוס השלב הראשון יהיה לבחור את הגודל המתאים לעבודה. במאמר הבא נציג בפניכם את כל גדלי העמודים הקיימים על מנת שתוכלו לבחור את הגדול הנכון.

גדלים לרשת החברתית

בשביל ליצור פרופיל מקצועי באתרי המדיה החברתית חשוב להעלות תמונות איכותיות בגדלים המתאימים לפלטפורמה שבה אתם משתמשים. צפו בגדלים לאתרי הרשת החברתית.

גדלי מודעות פרסום

בעידן של היום מרבית הפרסום של בעלי עסקים מתבצע ברשת. אם גם אתם מפרסמים את העסק שלכם צפו בגדלי מודעות לפרסום בפייסבוק, גוגל, יוטיוב, אינסטגרם ועוד…