גודל דף A1

עמוד A1 הוא העמוד השני הגדול ביותר בסדרת עמודי A. עמוד זה משמש להדפסת פוסטרים גדולים ולהדפסה של מספר עמודים וחיתוך שלהם לדף אחד. מתחת תוכלו לצפות בפרטים נוספים על מידות/גדלים של עמוד A1 ותוכלו לראות גם את היחס שלו לעומת גדלים נוספים של עמודים.

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

מידות דף A1

הגדלים המוצגים מתחת הם (גובה x רוחב)

יחידת מידהגודל עמוד A1
מילימטרים594 x 841 מ"מ
סנטימטרים59.4 x 84.1 ס"מ
אינצ'ים23.386 x 33.11 אינץ'
פיקסלים7,016 x 9,933 פיקסל

עמוד A1

תבניות A1 להורדה

הקבצים להורדה הם קבצי ZIP לחצו כאן למדריך בנושא

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

יחס גודל עמודים לעמוד A1

הידעתם? קיימות 3 סדרות גדלים לעמודים (A, B ו-C) ובסדרת גדלי עמודים מסוג A שטח כל עמוד קטן/גדול פי 2 מהשטח של העמוד האחר.

כדי להפוך את זה ליותר מעניין תוכלו לראות מתחת את ההשוואה של גודל עמוד A1 לגדלי עמודים אחרים בסדרה ותוכלו אפילו לחבר בבית כמה עמודים שונים או לקפל עמוד של מדפסת ביתית ולהרכיב את כל מידות הגדלים בסדרת A.

  • חצי עמוד A0 = עמוד A1
  • שני עמודי A2 = עמוד A1
  • ארבעה עמודי A3 = עמוד A1
  • שמונה עמודי A4 = עמוד A1
  • שישה עשר עמודי A5 = עמוד A1
  • שלושים ושניים עמודי A6 = עמוד A1
יחס גדלי עמודים

גדלי עמודים נוספים

מתחת תוכלו לצפות בגדלים סטנדרטים של דפי נייר לדפוס בסדרת דפי A. לחצו על גודל העמוד על מנת לצפות בפרטים נוספים ועל מנת שתוכלו להוריד התבנית לעמוד.

העמוד סייע לכם במציאת הגודל שחיפשתם? שתפו אותו עם חברים באתרי רשת החברתית על ידי לחיצה על הכפתורים מתחת:

מאמרים בנושא גדלים שאולי יעניינו אתכם

טבלת גדלי עמודים פופולריים

בכל פרויקט לדפוס השלב הראשון יהיה לבחור את הגודל המתאים לעבודה. במאמר הבא נציג בפניכם את כל גדלי העמודים הקיימים על מנת שתוכלו לבחור את הגדול הנכון.

גדלים לרשת החברתית

בשביל ליצור פרופיל מקצועי באתרי המדיה החברתית חשוב להעלות תמונות איכותיות בגדלים המתאימים לפלטפורמה שבה אתם משתמשים. צפו בגדלים לאתרי הרשת החברתית.

גדלי מודעות פרסום

בעידן של היום מרבית הפרסום של בעלי עסקים מתבצע ברשת. אם גם אתם מפרסמים את העסק שלכם צפו בגדלי מודעות לפרסום בפייסבוק, גוגל, יוטיוב, אינסטגרם ועוד…