גודל נייר מכתבים

נייר מכתבים / דף לוגו / ניירת עסקית הם כולם שמות שונים לאותו דבר. נייר המכתבים הוא דף עסקי (בדרך כלל מדובר על דף A4) המכיל את פרטי העסק והלוגו שלו. את נייר המכתבים ניתן להדפיס בבית דפוס בכמויות גדולות וניתן גם להשתמש בתבנית נייר מכתבים בוורד ולשלוח מכתבים רשמיים עם הפרטים של העסק ללקוחות במייל. ניתן לראות מידע נוסף על איך להוסיף נייר מכתבים בוורד במדריך הבא.

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

גודל ניירת מכתבים

הגדלים המוצגים מתחת הם (גובה x רוחב)

סוג נייר מכתביםגודל עמוד
נייר מכתבים A4 (עמוד מדפסת ביתית)21 x 29.7 ס"מ

נייר מכתבים (דף לוגו)

תבניות נייר מכתבים להורדה

הקבצים להורדה הם קבצי ZIP לחצו כאן למדריך בנושא

חברות המציעות עיצוב נייר מכתבים

אם אתם מעוניינים בעיצוב נייר מכתבים (דף לוגו) מקצועי שמכיל את פרטי העסק ומאפשר לכם לשלוח מכתבים של העסק באופן רשמי ומקצועי בקרו בעמודים מתחת על מנת לצפות בפרטים נוספים על החברות שמציעות עיצוב לנייר מכתבים.

 YYDevelopment - עיצוב נייר מכתבים

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

דוגמאות לניירות מכתבים

מתחת תוכלו לצפות בדוגמאות לניירת מכתבים של עסקים מהארץ ומחו"ל. שימו לב שנייר המכתבים העסקי הוא בעצם עמוד מדפסת רגיל שאנחנו מדפיסים עליו תוכן באופן רגיל וההבדל היחידי הוא שבדף מופיעים פרטי העסק והלוגו מה שעוזר לשיפור התהליך של מיתוג העסק בעיני הלקוחות שלנו.

גודל נייר מכתבים לדוגמא לקוסמטיקאית
דף לוגו לחברת ניקיון
נייר עסקי למשרד עורכי דין
ניירת מכתבים לעורך דין
נייר מכתבים לחברת הסעות
גודל ניירת לעסק לחברת קמעונאות

גדלי עבודות לדפוס

אם אתם מבצעים פרויקטים לדפוס לעיתים קרובות מתחת תוכלו לצפות בגדלים לעבודות לדפוס כגון: כרטיס ביקור, פלייר, נייר מכתבים, מעטפה וכו'…

העמוד סייע לכם במציאת הגודל שחיפשתם? שתפו אותו עם חברים באתרי רשת החברתית על ידי לחיצה על הכפתורים מתחת:

מאמרים בנושא גדלים שאולי יעניינו אתכם

טבלת גדלי עמודים פופולריים

בכל פרויקט לדפוס השלב הראשון יהיה לבחור את הגודל המתאים לעבודה. במאמר הבא נציג בפניכם את כל גדלי העמודים הקיימים על מנת שתוכלו לבחור את הגדול הנכון.

גדלים לרשת החברתית

בשביל ליצור פרופיל מקצועי באתרי המדיה החברתית חשוב להעלות תמונות איכותיות בגדלים המתאימים לפלטפורמה שבה אתם משתמשים. צפו בגדלים לאתרי הרשת החברתית.

גדלי מודעות פרסום

בעידן של היום מרבית הפרסום של בעלי עסקים מתבצע ברשת. אם גם אתם מפרסמים את העסק שלכם צפו בגדלי מודעות לפרסום בפייסבוק, גוגל, יוטיוב, אינסטגרם ועוד…

יש לכם שאלות הקשורות למידות נייר מכתבים? שתפו אותנו!

אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם בתגובות מתחת ולסייע במידת הצורך.