גודל מודעת סרטון ביוטיוב

בשנים האחרונות לאחר שגוגל רכשו את יוטיוב הם הפכו אותה לפלטפורמת פרסום מצוינת לעסקים שהשקיעו ביצירת סרטון פרסום לעסק. מתחת תוכלו לצפות בגדלי סרטוני וידאו שמומלץ להעלות בעת פרסום מודעות של העסק שלכם ביוטיוב. בנוסף לגודל הסרטון בעת פרסום מודעה יש לוודא שגם האודיו של הסרטון באיכות גבוהה.

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

גודל סרטון מודעה ליוטיוב

הגדלים המוצגים מתחת הם (גובה x רוחב)

מודעה ליוטיובגודל מודעה
גודל מודעה סטנדרטי1920 x 1080 פיקסלים
מודעת 1440p (2K)2560 x 1440 פיקסלים
מודעת 2160p (4K)3840 x 2160 פיקסלים

גדלי מודעות לפרסום ברשת

מפרסמים את העסק ברשת ולא יודעים איך לעשות את זה נכון? מתחת תוכלו לצפות בגדלי מודעות לפלטפורמות פרסום שונות כמו: פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, גוגל ועוד…

העמוד סייע לכם במציאת הגודל שחיפשתם? שתפו אותו עם חברים באתרי רשת החברתית על ידי לחיצה על הכפתורים מתחת:

מאמרים בנושא גדלים שאולי יעניינו אתכם

טבלת גדלי עמודים פופולריים

בכל פרויקט לדפוס השלב הראשון יהיה לבחור את הגודל המתאים לעבודה. במאמר הבא נציג בפניכם את כל גדלי העמודים הקיימים על מנת שתוכלו לבחור את הגדול הנכון.

גדלים לרשת החברתית

בשביל ליצור פרופיל מקצועי באתרי המדיה החברתית חשוב להעלות תמונות איכותיות בגדלים המתאימים לפלטפורמה שבה אתם משתמשים. צפו בגדלים לאתרי הרשת החברתית.

גדלי מודעות פרסום

בעידן של היום מרבית הפרסום של בעלי עסקים מתבצע ברשת. אם גם אתם מפרסמים את העסק שלכם צפו בגדלי מודעות לפרסום בפייסבוק, גוגל, יוטיוב, אינסטגרם ועוד…

יש לכם שאלות הקשורות למידות סרטוני מודעה ליוטיוב? שתפו אותנו!

אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם בתגובות מתחת ולסייע במידת הצורך.