גודל מודעה בפייסבוק

פרסום בפייסבוק ללא מודעה מקצועית בגודל מתאים יכול לגרום לכישלון של הקמפיין. קיימים גדלים שונים למודעות פייסבוק וסוגים שונים של מודעות (מודעת פוסט, מודעת סרטון, מודעת קרוסלה וכו'…). מתחת תוכלו לצפות בגדלים השונים שקיימים למודעות פייסבוק ונציין בנוסף שנכון להיום הגודל המומלץ לשימוש הוא 1080×1080 פיקסלים.

הערה חשובה: פייסבוק מגבילים את כמות הטקסט שאפשר להכניס למודעה ל-20% מגודל התמונה כך שהתוכן המופיע במודעה חייב להיות תמציתי. אם יש לכם מודעה לפייסבוק המכילה טקסט תוכלו לבדוק בכלי של פייסבוק האם המודעה עומדת במגבלת הטקסט או לא.

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

גודל מודעות לפייסבוק

הגדלים המוצגים מתחת הם (גובה x רוחב)

סוג מודעה לפייסבוקגודל מודעה
מודעת ריבוע1080 x 1080 פיקסלים
מודעת מלבן1200 x 628 פיקסלים
מודעות קרוסלה1080 x 1080 פיקסלים
מודעות סטורי1080 x 1920 פיקסלים

מודעה לפייסבוק

גדלי מודעות לפייסבוק

תבניות מודעה לפייסבוק להורדה

הקבצים להורדה הם קבצי ZIP לחצו כאן למדריך בנושא

חברות המציעות עיצוב מודעות לפייסבוק

אם אתם מעוניינים בעיצוב מודעה מקצועית לפרסום העסק שלכם בפייסבוק אנחנו ממליצים לבדוק את החברות מתחת ולצפות בפרטים נוספים על מה שיש להם להציע.

BannerDesign - עיצוב מודעות לפייסבוק YYDevelopment - עיצוב מודעה לפייסבוקווב גרילה - מודעות לפייסבוקמעצב

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

דוגמאות למודעות פייסבוק

בשביל להבין בצורה טובה יותר מה זה מודעה לפייסבוק, איך היא נראית ומה גודל התמונה תוכלו לצפות מתחת בדוגמאות לעיצובים מקצועיים של מודעות לפייסבוק. שימו לב שמרבית המודעות מכילות מעט מאוד טקסט וזאת על מנת לעמוד במגבלת הטקסט שיש לפייסבוק כאשר מעלים מודעות פרסום.

גדלי מודעות לפרסום ברשת

מפרסמים את העסק ברשת ולא יודעים איך לעשות את זה נכון? מתחת תוכלו לצפות בגדלי מודעות לפלטפורמות פרסום שונות כמו: פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, גוגל ועוד…

העמוד סייע לכם במציאת הגודל שחיפשתם? שתפו אותו עם חברים באתרי רשת החברתית על ידי לחיצה על הכפתורים מתחת:

מאמרים בנושא גדלים שאולי יעניינו אתכם

טבלת גדלי עמודים פופולריים

בכל פרויקט לדפוס השלב הראשון יהיה לבחור את הגודל המתאים לעבודה. במאמר הבא נציג בפניכם את כל גדלי העמודים הקיימים על מנת שתוכלו לבחור את הגדול הנכון.

גדלים לרשת החברתית

בשביל ליצור פרופיל מקצועי באתרי המדיה החברתית חשוב להעלות תמונות איכותיות בגדלים המתאימים לפלטפורמה שבה אתם משתמשים. צפו בגדלים לאתרי הרשת החברתית.

גדלי מודעות פרסום

בעידן של היום מרבית הפרסום של בעלי עסקים מתבצע ברשת. אם גם אתם מפרסמים את העסק שלכם צפו בגדלי מודעות לפרסום בפייסבוק, גוגל, יוטיוב, אינסטגרם ועוד…

יש לכם שאלות הקשורות למידות מודעות לפייסבוק? שתפו אותנו!

אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם בתגובות מתחת ולסייע במידת הצורך.