גודל מעטפה

על מנת לשפר את התדמית של העסק בפני הלקוחות שלנו בתור בעלי עסקים אנחנו נרצה לעשות שימוש במעטפה מעוצבת וממותגת, נרצה לעצב נייר מכתבים, וגם לשלוח דואר אלקטרוני באמצעות חתימה למייל. מעטפה ממותגת היא מעטפה המכילה לוגו העסק ופרטים נוספים על העסק. קיימים סוגים שונים של מעטפות (מעטפות עם חלון וללא חלון) וקיימים גם גדלים שונים של מעטפות אך רצוי במרבית המקרים להשתמש בגודל מעטפה סטנדרטית (אלה אם כן אתם צריכים מעטפה גדולה יותר).

גודל מעטפות

הגדלים המוצגים מתחת הם (גובה x רוחב)

סוג מעטפותגודל מעטפה
גודל מעטפה סטנדרטית23 x 11 ס"מ
מעטפת A525 x 18 ס"מ
מעטפת A434 x 24 ס"מ

חברות המציעות מעטפה ממותגת

אם אתם מעוניינים בעיצוב מקצועי של מעטפה וניירת מכתבים לעסק שלכם בקרו באתרים מתחת המציעים את השירותים הבאים על מנת לראות מה יש להם להציע.

 YYDevelopment - עיצוב מעטפה ממותגת

דוגמאות למעטפות ממותגות

בשביל להבין בצורה טובה יותר מהי מעטפה ממותגת תוכלו לצפות מתחת בדוגמאות למעטפות ממותגות. גודל המעטפה המופיע הוא גודל מעטפה סטנדרטי (כפי שהוצג למעלה) ורצוי להדפיס את המעטפה בגודל סטנדרטי אלה אם כן אתם צריכים לשלוח ניירת/חבילות במעטפות גדולות יותר.

מעטפה לחברת בניית אתרים
גודל מעטפה לחברת הסעות
מעטפה עם לוגו למשרד עורכי דין
מעטפה ממותגת לעורך דין
מעטפה לדוגמא לסוכנת יופי
עיצוב מעטפה לקוסמטיקאית

גדלי עבודות לדפוס

אם אתם מבצעים פרויקטים לדפוס לעיתים קרובות מתחת תוכלו לצפות בגדלים לעבודות לדפוס כגון: כרטיס ביקור, פלייר, נייר מכתבים, מעטפה וכו’…

העמוד סייע לכם במציאת הגודל שחיפשתם? שתפו אותו עם חברים באתרי רשת החברתית על ידי לחיצה על הכפתורים מתחת:

מאמרים בנושא גדלים שאולי יעניינו אתכם

טבלת גדלי עמודים פופולריים

בכל פרויקט לדפוס השלב הראשון יהיה לבחור את הגודל המתאים לעבודה. במאמר הבא נציג בפניכם את כל גדלי העמודים הקיימים על מנת שתוכלו לבחור את הגדול הנכון.

גדלים לרשת החברתית

בשביל ליצור פרופיל מקצועי באתרי המדיה החברתית חשוב להעלות תמונות איכותיות בגדלים המתאימים לפלטפורמה שבה אתם משתמשים. צפו בגדלים לאתרי הרשת החברתית.

גדלי מודעות פרסום

בעידן של היום מרבית הפרסום של בעלי עסקים מתבצע ברשת. אם גם אתם מפרסמים את העסק שלכם צפו בגדלי מודעות לפרסום בפייסבוק, גוגל, יוטיוב, אינסטגרם ועוד…

יש לכם שאלות הקשורות למידות מעטפות? שתפו אותנו!

אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם בתגובות מתחת ולסייע במידת הצורך.

    כתיבת תגובה

    מלאו את כל השדות על מנת להשאיר תגובה (האימייל שלכם לא יוצג באתר).