גודל דף A9

עמוד A9 הוא עמוד/דף קטן ברוחב 3.7 ס"מ וגובה של 5.2 ס"מ. בשל גודלו הקטן השימוש בדף מסוג זה פחות נפוץ לשימוש אישי והשימוש העיקרי שלו הוא לפתקיות קטנות מאוד מאוד ואולי גם ניתן להשתמש בדף מסוג זה למדבקות קטנות.

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

מידות דף A9

הגדלים המוצגים מתחת הם (גובה x רוחב)

יחידת מידהגודל עמוד A9
מילימטרים37 x 52 מ"מ
סנטימטרים3.7x 5.2 ס"מ
אינצ'ים1.457 x 2.047 אינץ'
פיקסלים105 x 147 פיקסל

עמוד A9

תבניות A9 להורדה

הקבצים להורדה הם קבצי ZIP לחצו כאן למדריך בנושא

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

יחס גודל עמודים לעמוד A9

הידעתם? קיימות 3 סדרות גדלים לעמודים (A, B ו-C) ובסדרת גדלי עמודים מסוג A שטח כל עמוד קטן/גדול פי 2 מהשטח של העמוד האחר.

כדי להפוך את זה ליותר מעניין תוכלו לראות מתחת את ההשוואה של גודל עמוד A9 לגדלי עמודים אחרים בסדרה ותוכלו אפילו לחבר בבית כמה עמודים שונים או לקפל עמוד של מדפסת ביתית ולהרכיב את כל מידות הגדלים בסדרת A.

  • שני עמודי A10 = עמוד A9
  • חצי עמוד A8 = עמוד A9
  • רבע עמוד A7 = עמוד A9
  • שמינית עמוד A6 = עמוד A9
  • 1/16 עמוד A5 = עמוד A9
  • 1/32 עמוד A4 = עמוד A9
יחס גדלי עמודים

גדלי עמודים נוספים

מתחת תוכלו לצפות בגדלים סטנדרטים של דפי נייר לדפוס בסדרת דפי A. לחצו על גודל העמוד על מנת לצפות בפרטים נוספים ועל מנת שתוכלו להוריד התבנית לעמוד.

העמוד סייע לכם במציאת הגודל שחיפשתם? שתפו אותו עם חברים באתרי רשת החברתית על ידי לחיצה על הכפתורים מתחת:

מאמרים בנושא גדלים שאולי יעניינו אתכם

טבלת גדלי עמודים פופולריים

בכל פרויקט לדפוס השלב הראשון יהיה לבחור את הגודל המתאים לעבודה. במאמר הבא נציג בפניכם את כל גדלי העמודים הקיימים על מנת שתוכלו לבחור את הגדול הנכון.

גדלים לרשת החברתית

בשביל ליצור פרופיל מקצועי באתרי המדיה החברתית חשוב להעלות תמונות איכותיות בגדלים המתאימים לפלטפורמה שבה אתם משתמשים. צפו בגדלים לאתרי הרשת החברתית.

גדלי מודעות פרסום

בעידן של היום מרבית הפרסום של בעלי עסקים מתבצע ברשת. אם גם אתם מפרסמים את העסק שלכם צפו בגדלי מודעות לפרסום בפייסבוק, גוגל, יוטיוב, אינסטגרם ועוד…