גודל לוגו לעסק

העמוד הזה יכול להיות מעט מבלבל ולמרות זאת בשל שימוש לא נכון בלוגו לעיתים קרובות פתחנו גם את עמוד זה במטרה לעזור לכם להימנע מטעיות ביצירת לוגו לעסק. תחילה אם אתם לא בטוחים מה זה לוגו צפו בעמוד במדריך הבא על מנת להבין קצר יותר מה אפשר לעשות איתו ומה השימושים שלו.

הגודל של הלוגו פחות חשוב אבל מה שכן חשוב זה שהלוגו יהיה בפורמט וקטורי ויאפשר לכם להקטין ולהגדיל את הגודל של הלוגו בתוכנה שאיתה הוא עוצב ללא הגבלה ומבלי לאבד את האיכות של התמונה.

עיצוב לוגו בדרך כלל מתבצע באמצעות תוכנה שנקראת אילוסטרייטור (Illustrator) ובמידה ואתם פונים למעצב גרפי עבור עיצוב לוגו יש לוודא תחילה שהלוגו יהיה בפורמט וקטורי ושבסיום העבודה תקבלו את כל קבצי הלוגו של הפרויקט. במידה והמעצב לא מוכן לתנאים תמצאו מישהו שיהיו מוכן לעבוד תחת התנאים האלו.

יצירת עיצוב לוגו

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

חברות המציעות לוגואים

אם אתם מעוניינים בעיצוב לוגו מקצועי לעסק שלכם  אנחנו ממליצים לבדוק את החברות מתחת ולצפות בפרטים נוספים על מה שיש להם להציע.

BannerDesign - עיצוב לוגו YYDevelopment - מעצב לוגוווב גרילהמעצב

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

דוגמאות ללוגואים

בשביל לקבל הבנה טובה יותר למהו לוגו ואיך הוא נראה בפועל מתחת תוכלו לצפות בדוגמאות ללוגואים שונים. כפי שציינו מעל כל דוגמאות הלוגואים מתחת הם וקטורים כך שבאמצעות קבצי המקור של התוכנה שאיתה נוצרו הלוגואים ניתן לשנות את גודל ורזולוציות הלוגו ללא הגבלה ובכך גם להשתמש בעיצובים לדפוס.

לוגו לאתר בדיחות
לוגו לחברת בנייה
לוגו מעוצב לחברת נחושת
גודל לוגו לחברת ביטוח
גודל לוגו לייעוץ משכנתא
לוגו לאפליקצייה לטלפון
לוגו לדוגמא לחברת עיצוב פנים
לוגו לכלכלן
גודל לוגו לאתר הכרויות

גדלים נוספים שאולי יעניינו אתכם

לא הצלחתם למצוא את הגודל שחיפשתם? כאן תוכלו לצפות בגדלים נוספים המוצגים באתר ואולי תמצאו את מבוקשכם.

העמוד סייע לכם במציאת הגודל שחיפשתם? שתפו אותו עם חברים באתרי רשת החברתית על ידי לחיצה על הכפתורים מתחת:

מאמרים בנושא גדלים שאולי יעניינו אתכם

טבלת גדלי עמודים פופולריים

בכל פרויקט לדפוס השלב הראשון יהיה לבחור את הגודל המתאים לעבודה. במאמר הבא נציג בפניכם את כל גדלי העמודים הקיימים על מנת שתוכלו לבחור את הגדול הנכון.

גדלים לרשת החברתית

בשביל ליצור פרופיל מקצועי באתרי המדיה החברתית חשוב להעלות תמונות איכותיות בגדלים המתאימים לפלטפורמה שבה אתם משתמשים. צפו בגדלים לאתרי הרשת החברתית.

גדלי מודעות פרסום

בעידן של היום מרבית הפרסום של בעלי עסקים מתבצע ברשת. אם גם אתם מפרסמים את העסק שלכם צפו בגדלי מודעות לפרסום בפייסבוק, גוגל, יוטיוב, אינסטגרם ועוד…