גודל פוסט בפייסבוק

תמונת פוסט לפייסבוק היא תמונה שניתן לצרף לפוסטים בפייסבוק. חשוב לציין שלמרות הגדלים שציינו בעמוד ניתן להעלות תמונות בגדלים אחרים וזאת כל עוד התמונה מוצגת בצורה תקינה במחשב הנייח וגם בטלפונים ניידים. נציין בנוסף שהגדלים המופיעים כאן מתבססים על גודל מודעות לפייסבוק על מנת לאפשר שימוש נרחב יותר בתמונה המעוצבת בפרסום ממומן בפייסבוק ובאינסטגרם.

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

גודל תמונת פוסט בפייסבוק

הגדלים המוצגים מתחת הם (גובה x רוחב)

סוג תמונת פוסט לפייסבוקגודל תמונה
תמונת פוסט ריבוע (מומלץ)1080 x 1080 פיקסלים
תמונת פוסט מלבן1200 x 628 פיקסלים

פוסט בפייסבוק

גדלי פוסטים בפייסבוק

תבניות פוסט לפייסבוק להורדה

הקבצים להורדה הם קבצי ZIP לחצו כאן למדריך בנושא

חברות המציעות עיצוב מודעות/פוסטים לפייסבוק

אם אתם מעוניינים בעיצוב תמונות מקצועית לפרסום העסק בפייסבוק אנחנו ממליצים לבדוק את החברות מתחת ולצפות בפרטים נוספים על מה שיש להם להציע.

BannerDesign YYDevelopmentמעצב

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

דוגמאות למודעות/פוסטים לפייסבוק

בשביל להבין בצורה טובה יותר איך נראית תמונת פוסט בפייסבוק ומה הגודל שלה מתחת תוכלו לצפות בדוגמאות למודעות/פוסטים שעוצבו לשימוש בפייסבוק.

גדלים לרשת החברתית

אוהבים לפרסם באתרי הרשת החברתית? מתחת תוכלו לצפות בכמה מהגדלים הפופולריים שיש לנו להציג לאתרי המדיה החברתית כמו פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב ועוד…

העמוד סייע לכם במציאת הגודל שחיפשתם? שתפו אותו עם חברים באתרי רשת החברתית על ידי לחיצה על הכפתורים מתחת:

מאמרים בנושא גדלים שאולי יעניינו אתכם

טבלת גדלי עמודים פופולריים

בכל פרויקט לדפוס השלב הראשון יהיה לבחור את הגודל המתאים לעבודה. במאמר הבא נציג בפניכם את כל גדלי העמודים הקיימים על מנת שתוכלו לבחור את הגדול הנכון.

גדלים לרשת החברתית

בשביל ליצור פרופיל מקצועי באתרי המדיה החברתית חשוב להעלות תמונות איכותיות בגדלים המתאימים לפלטפורמה שבה אתם משתמשים. צפו בגדלים לאתרי הרשת החברתית.

גדלי מודעות פרסום

בעידן של היום מרבית הפרסום של בעלי עסקים מתבצע ברשת. אם גם אתם מפרסמים את העסק שלכם צפו בגדלי מודעות לפרסום בפייסבוק, גוגל, יוטיוב, אינסטגרם ועוד…

יש לכם שאלות הקשורות למידות פוסטים לפייסבוק? שתפו אותנו!

אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם בתגובות מתחת ולסייע במידת הצורך.