גודל פלייר

פלייר הוא דף גרפי המכיל פרטים על העסק ובדרך כלל גם תוכן שיווקי שמטרתו למצוא לקוחות חדשים. הגודל של הפלייר מאוד מגוון ויכול להשתנות לגדלים שונים לפי טבלת גדלי העמודים בסדרת A ולפי גדלים בהתאמה אישית. גדלי הפליירים הנפוצים הם בדרך כלל גודל A4 (עמוד מדפסת ביתית) וגם גודל A5 (חצי מעמוד מדפסת).

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

גודל פליירים

הגדלים המוצגים מתחת הם (גובה x רוחב)

סוג פליירגודל פלייר
פלייר בגודל A610.5 x 14.8 ס"מ
פלייר בגודל A514.8 x 21 ס"מ
פלייר בגודל A421 x 29.7 ס"מ

חברות המציעות עיצוב פליירים

אם אתם מעוניינים בעיצוב פלייר מקצועי לפרסום העסק שלכם אנחנו ממליצים לבדוק את החברות מתחת ולצפות בפרטים נוספים על מה שיש להם להציע.

 YYDevelopment - עיצוב פלייר

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

דוגמאות לפליירים

בשביל לקבל הבנה טובה יותר למה זה פלייר, איך הוא נראה ומה הגודל שלו מתחת תוכלו לצפות בדוגמאות לפליירים בגדלים שונים. מרבית הפליירים הם עיצובים באנגלית אבל זה אמור לעזור לכם להבין מה אפשר לעשות עם פליירים ואת השוני בגדלים.

פלייר לדוגמא לסוכנות רכב
גודל פלייר להופעה
פלייר למסע שייט
פלייר מעוצב לביליארד
פלייר של איך להרוויח כסף

גדלי עבודות לדפוס

אם אתם מבצעים פרויקטים לדפוס לעיתים קרובות מתחת תוכלו לצפות בגדלים לעבודות לדפוס כגון: כרטיס ביקור, פלייר, נייר מכתבים, מעטפה וכו'…

העמוד סייע לכם במציאת הגודל שחיפשתם? שתפו אותו עם חברים באתרי רשת החברתית על ידי לחיצה על הכפתורים מתחת:

מאמרים בנושא גדלים שאולי יעניינו אתכם

טבלת גדלי עמודים פופולריים

בכל פרויקט לדפוס השלב הראשון יהיה לבחור את הגודל המתאים לעבודה. במאמר הבא נציג בפניכם את כל גדלי העמודים הקיימים על מנת שתוכלו לבחור את הגדול הנכון.

גדלים לרשת החברתית

בשביל ליצור פרופיל מקצועי באתרי המדיה החברתית חשוב להעלות תמונות איכותיות בגדלים המתאימים לפלטפורמה שבה אתם משתמשים. צפו בגדלים לאתרי הרשת החברתית.

גדלי מודעות פרסום

בעידן של היום מרבית הפרסום של בעלי עסקים מתבצע ברשת. אם גם אתם מפרסמים את העסק שלכם צפו בגדלי מודעות לפרסום בפייסבוק, גוגל, יוטיוב, אינסטגרם ועוד…

יש לכם שאלות הקשורות למידות פליירים? שתפו אותנו!

אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם בתגובות מתחת ולסייע במידת הצורך.