גדלים » מידות/גודל רולאפים

מידות/גודל רולאפים

מעמדי רולאפים, הידועים גם כמעמדי באנרים מתגלגלים, הם חידוש בעולם הפרסום. אלה סטנדים תומכים בעצמם המציגים כל סוג של מסר והם הסוג הנפוץ ביותר של כרזות פרסום ניידות. הרולאפים ידועים גם כבאנרים הניתנים להחלפה, במגוון גדלים וצורות, מקטנים ועד גדולים.

מידות/גדלים של רול אפ

מתקני רולאפים הנחשבים כקלים להרכבה:

מה שהופך את מתקני הרולאפים לבחירה טובה לפרסום ושיווק העסק היא הקלות שבה ניתן להקים אותם ללא צורך ביותר מאדם אחד או בכלים מיוחדים, והמהירות שבה ניתן לקפל אותם חזרה אל תיק הנשיאה.

למעמדי הרולאפ יש מנגנון קפיץ מתגלגל המושך את ההדפסה בבסיס התחתון של המתקן – מאפיין זה שומר על ההדפסה מתוחה וישרה כאשר המתקן פתוח וכאשר רוצים לסגור את המתקן הקפיץ מושך את ההדפסה ומגלגל אותה אל המתקן עצמו.

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניית עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

איפה מזמינים רולאפים?

באופן כללי, מי שמייצרים ומדפיסים רולאפים הם חברות שלטים ודפוס. בדרך כלל ההדפסה נעשית בפורמט רחב מפני שמתקני רולאפ נחשבים כהדפסות רחבות יותר מהדפוס הדיגיטלי הרגיל שמידות המקסימום בבתי הדפוס הללו הן עד 50/70 ס"מ.

לא משנה מהיכן אתם בארץ – בעמוד הבא תוכלו לצפות בטווח המחירים ולבצע במהירות הזמנה של רולאפים.

סוגי רולאפים:

ישנם סוגים רבים ושונים של רולאפים, החל מרולאפ סטנדרטי, ועד לרולאפים ברוחב 320 ס"מ. באופן כללי כדאי לדעת שרולאפים הינם מתקן תצוגה המתאים לתנאי פנים ולא מומלץ להציב אותו באזור שבו יש רוח חזקה מאחר והעמידות של המתקן לרוח חזקה במיוחד היא לא גבוהה.

כיום יש גם מתקני רולאפ המתאימים לתנאי חוץ בעזרת מגוון פתרונות כנו: הדפסת רשת (עם חורים) בדומה למדבקת רשת לרכב, ומתקן רולאפ על בסיס מיכל מים המוסיף למשקל הבסיס של הרולאפ וכך שומר אותו יציב יותר.

סוגים נוספים של רולאפים הם גם הרולאפים השולחניים – אלו רולאפים במידות דף A5 ודף A4 והם נועדו בדרך כלל להצבה על דלפקי מכירות. בנוסף בשוק הישראלי נמצאים סוגים רבים של רולאפ ברמות גימור שונות לדוגמא רול אפ פרימיום מהודר או רולאפים פשוטים יותר וזולים יותר.

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

מידות של רולאפים:

הגודל הסטנדרטי והנפוץ ביותר למתקן הרולאפ הוא 85 ס"מ רוחב ו-200 ס"מ גובה. זה הוא בדרך כלל המתקן שרוב בעלי העסקים ומשרדי הפרסום מזמינים מפני שקל מאוד לתפעל אותו ולנייד אותו ממקום למקום. בנוסף המחיר של באופן יחסי לאפשרויות פרסום אחרות הוא נמוך במיוחד.

 

גדלי רולאפים קטנים:

רולאפ בגודל A3 – גודל 30 ס"מ רוחב – ו 40 ס"מ גובה.

רולאפ במידה A4 – גודל 21 ס"מ רוחב ו 30 ס"מ גובה.

רולאפ במידה A5 – גודל 14 ס"מ רוחב ו 21 ס"מ גובה.

 

מידות רולאפים גדולות:

מתקנים אלו כוללים לרוב 2 עמודי אלומיניום לפתיחת המתקן בשונה מעמוד אחד ברולאפ הסטנדרטי.

רולאפ רחב – במידות 120 ס"מ רוחב ו-200 ס"מ גובה

רולאפ גדול – במידות 150 ס"מ רוחב ו-200 ס"מ גובה.

רולאפ 2 מטר – במידות 200 ס"מ רוחב ו-200 ס"מ גובה.

רולאפ גב במה – במידות 320 ס"מ רוחב ו-200 ס"מ גובה.

 

עבור חברות המתכננות לעשות שימוש חוזר במתקני הרולאפים ולנייד אותם ממקום למקום מומלץ לבחור במידות הרולאפ הסטנדרטי או במתקן רול אפ גדול יותר. ולחברות המתעניינות לפרסם ולמתג את עצמן בכנסים ואירועים גדולים מומלץ לבחור ברולאפים הגדולים יותר מפני שאלו מושכים תשומת לב וחלקן ניתנים לשימוש כקיר צילום ממותג.

למידע נוסף בתחום השלטים הכנסו לפורטל השלטים

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

טבלת גדלי עמודים פופולריים

בכל פרויקט לדפוס השלב הראשון יהיה לבחור את הגודל המתאים לעבודה. במאמר הבא נציג בפניכם את כל גדלי העמודים הקיימים על מנת שתוכלו לבחור את הגדול הנכון.

גדלים לרשת החברתית

בשביל ליצור פרופיל מקצועי באתרי המדיה החברתית חשוב להעלות תמונות איכותיות בגדלים המתאימים לפלטפורמה שבה אתם משתמשים. צפו בגדלים לאתרי הרשת החברתית.

גדלי מודעות פרסום

בעידן של היום מרבית הפרסום של בעלי עסקים מתבצע ברשת. אם גם אתם מפרסמים את העסק שלכם צפו בגדלי מודעות לפרסום בפייסבוק, גוגל, יוטיוב, אינסטגרם ועוד…

    כתיבת תגובה

    מלאו את כל השדות על מנת להשאיר תגובה (האימייל שלכם לא יוצג באתר).

    כלי נגישות