גודל תמונות בטוויטר

טוויטר שהייתה אחת הפלטפורמות הראשונות והפופולריות לאתרי המדיה החברתית קצת נחלשת בשנים האחרונות (לפחות בארץ) ובכל זאת עדיין מדובר על אתר מוביל ובשביל לתחזק עמוד מקצועי רצוי להעלות תמונות בגודל המתאים. מתחת תוכלו לצפות בגודל באנר לטוויטר (תמונת כותרת), גודל פוסט לטוויטר וגודל תמונת פרופיל.

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

גודל תמונות לטוויטר

הגדלים המוצגים מתחת הם (גובה x רוחב)

סוג תמונה לטוויטרגודל תמונה
תמונת כותרת (באנר עליון)1500 x 500 פיקסלים
תמונת פוסט בטוויטר1024 x 512 פיקסלים
תמונת פרופיל500 x 500 פיקסלים

פוסט בטוויטר

טוויטר

תבניות פוסטים לטוויטר להורדה

הקבצים להורדה הם קבצי ZIP לחצו כאן למדריך בנושא

חברות המציעות עיצוב באנרים לטוויטר

אם אתם מעוניינים בעיצוב באנר מקצועי לפרסום העסק שלכם בטוויטר אנחנו ממליצים לבדוק את החברות מתחת ולצפות בפרטים נוספים על מה שיש להם להציע.

BannerDesign - באנר לטוויטר YYDevelopment - עיצוב באנרים לטוויטר

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

דוגמאות באנרים לטוויטר

בשביל להבין בצורה טובה יותר איך נראה באנר לטוויטר (תמונת כותרות) תוכלו לצפות בדוגמאות לבאנרים מתחת. הבאנרים המוצגים מתחת הם בעצם דוגמאות לבאנר העליון שמופיע בראש העמוד בטוויטר. התמונות מוצגות בגודל מלא אבל לאחר העלאה לטוויטר השוליים של התמונות יחתכו וחלק מהתמונה לא תוצג.

גדלים לרשת החברתית

אוהבים לפרסם באתרי הרשת החברתית? מתחת תוכלו לצפות בכמה מהגדלים הפופולריים שיש לנו להציג לאתרי המדיה החברתית כמו פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב ועוד…

העמוד סייע לכם במציאת הגודל שחיפשתם? שתפו אותו עם חברים באתרי רשת החברתית על ידי לחיצה על הכפתורים מתחת:

מאמרים בנושא גדלים שאולי יעניינו אתכם

טבלת גדלי עמודים פופולריים

בכל פרויקט לדפוס השלב הראשון יהיה לבחור את הגודל המתאים לעבודה. במאמר הבא נציג בפניכם את כל גדלי העמודים הקיימים על מנת שתוכלו לבחור את הגדול הנכון.

גדלים לרשת החברתית

בשביל ליצור פרופיל מקצועי באתרי המדיה החברתית חשוב להעלות תמונות איכותיות בגדלים המתאימים לפלטפורמה שבה אתם משתמשים. צפו בגדלים לאתרי הרשת החברתית.

גדלי מודעות פרסום

בעידן של היום מרבית הפרסום של בעלי עסקים מתבצע ברשת. אם גם אתם מפרסמים את העסק שלכם צפו בגדלי מודעות לפרסום בפייסבוק, גוגל, יוטיוב, אינסטגרם ועוד…

יש לכם שאלות הקשורות למידות באנרים לטוויטר? שתפו אותנו!

אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם בתגובות מתחת ולסייע במידת הצורך.