גודל כרטיס ביקור

כרטיס ביקור היה ונשאר הדרך הטובה ביותר לסיים פגישה עם לקוח ולמרות שבעידן הדיגיטלי של היום השימוש בו הולך ופוחת הוא עדיין דרך מצוינת וזולה לשיווק העסק. נציין שקיימים גדלים שונים לכרטיסי ביקור ואפילו סוגי ניירות לכרטיסי ביקור שמשתנים לפי הזמנה ולפי צרכי הלקוח. מתחת ננסה לציין בעיקר את הגדלים הסטנדרטיים.

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

גודל כרטיס ביקור

הגדלים המוצגים מתחת הם (גובה x רוחב)

סוג כרטיס ביקורגודל כרטיס
כרטיס ביקור סטנדרטי בארץ9 x 5 ס"מ
מידת כרטיס ביקור סטנדרטי בעולם (לא בארץ) הגודל הזה קצת יותר נוח כי הוא נכנס לארנק בצורה טובה יותר8 x 5.5 ס"מ

כרטיס ביקור

תבניות כרטיס ביקור להורדה

הקבצים להורדה הם קבצי ZIP לחצו כאן למדריך בנושא

חברות המציעות עיצוב כרטיסי ביקור

אם אתם מעוניינים בעיצוב כרטיס ביקור מקצועי (עיצוב בלבד ללא הדפסה) אנחנו ממליצים לבדוק את החברות מתחת ולצפות בפרטים נוספים על מה שיש להם להציע.

 YYDevelopment - עיצוב כרטיס ביקור

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

דוגמאות לכרטיסי ביקור

בשביל לקבל להבין בצורה טובה יותר איך נראה כרטיס ביקור ומה הגודל שלו תוכלו לצפות מתחת במספר דוגמאות לכרטיסי ביקור. שימו לב שחלק מהדוגמאות הם לאותו עסק מאחר ומדובר בכרטיס ביקור דו צדדי ובמקרה כזה בדרך כלל מעצבים צד אחד גרפי עם עיצוב לוגו לעסק וצד אחד שמכיל פירוט על העסק ודרכי יצירת קשר.

גודל כרטיס ביקור לאינסטלטור
כרטיס ביקור לחברת יבוא
גודל כרטיס ביקור לטבע
דוגמא לעיצוב כרטיס ביקור
כרטיס בוקר למשרד עורכי דין
כרטיס ביקור לקוסמטיקאית

גדלי עבודות לדפוס

אם אתם מבצעים פרויקטים לדפוס לעיתים קרובות מתחת תוכלו לצפות בגדלים לעבודות לדפוס כגון: כרטיס ביקור, פלייר, נייר מכתבים, מעטפה וכו'…

העמוד סייע לכם במציאת הגודל שחיפשתם? שתפו אותו עם חברים באתרי רשת החברתית על ידי לחיצה על הכפתורים מתחת:

מאמרים בנושא גדלים שאולי יעניינו אתכם

טבלת גדלי עמודים פופולריים

בכל פרויקט לדפוס השלב הראשון יהיה לבחור את הגודל המתאים לעבודה. במאמר הבא נציג בפניכם את כל גדלי העמודים הקיימים על מנת שתוכלו לבחור את הגדול הנכון.

גדלים לרשת החברתית

בשביל ליצור פרופיל מקצועי באתרי המדיה החברתית חשוב להעלות תמונות איכותיות בגדלים המתאימים לפלטפורמה שבה אתם משתמשים. צפו בגדלים לאתרי הרשת החברתית.

גדלי מודעות פרסום

בעידן של היום מרבית הפרסום של בעלי עסקים מתבצע ברשת. אם גם אתם מפרסמים את העסק שלכם צפו בגדלי מודעות לפרסום בפייסבוק, גוגל, יוטיוב, אינסטגרם ועוד…

יש לכם שאלות הקשורות למידות כרטיס ביקור? שתפו אותנו!

אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם בתגובות מתחת ולסייע במידת הצורך.