גודל חתימה למייל

חתימה למייל היא אחת הדרכים הטובות ביותר למתג את העסק בעת שליחת דואר אלקטרוני באמצעות מייל עסקי. חתימת מייל היא תמונה המכילה את הלוגו, פרטי העסק, פרטי העובד והיא תופיע בתחתית כל מייל שאתם שולחים. לתמונת החתימה עצמה איך הגבלות גובה אך יש הגבלות לרוחב התמונה בגלל התצוגה בטלפונים ניידים.

בנוסף לחתימה למייל בשנים האחרונות ניתן להתחיל ולראות גם שימוש של באנרים למייל המופיעים מתחת לחתימות ומכילים מידע שיווקי על העסק.

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

גודל חתימה למייל

הגדלים המוצגים מתחת הם (גובה x רוחב)

סוג חתימהגודל חתימה
גודל חתימה סטנדרטית למיילרוחב תמונה מקסימלי של 320-330 פיקסלים ואין הגבלה בגובה

חתימה למייל

תבניות חתימה למייל להורדה

הקבצים להורדה הם קבצי ZIP לחצו כאן למדריך בנושא

חברות המציעות עיצוב חתימות למייל

אם אתם מעוניינים בעיצוב חתימה מקצועית לפרסום העסק שלכם במייל העסקי אנחנו ממליצים לבדוק את החברות מתחת ולצפות בפרטים נוספים על מה שיש להם להציע.

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

דוגמאות לחתימות למייל

חתימה למייל היא אחת הדרכים הטובות ביותר לשיפור התדמית ומיתוג העסקי ללא עלויות גבוהות (מהאחר והיכולת לשלוח את החתימה בכל מייל שאתם שולחים היא בחינם). מתחת תוכלו לראות דוגמאות לחתימות למייל על מנת שתוכלו לקבל הבנה טובה יותר למה ניתן לעשות באמצעות חתימה למייל.

גדלים נוספים שאולי יעניינו אתכם

לא הצלחתם למצוא את הגודל שחיפשתם? כאן תוכלו לצפות בגדלים נוספים המוצגים באתר ואולי תמצאו את מבוקשכם.

העמוד סייע לכם במציאת הגודל שחיפשתם? שתפו אותו עם חברים באתרי רשת החברתית על ידי לחיצה על הכפתורים מתחת:

מאמרים בנושא גדלים שאולי יעניינו אתכם

טבלת גדלי עמודים פופולריים

בכל פרויקט לדפוס השלב הראשון יהיה לבחור את הגודל המתאים לעבודה. במאמר הבא נציג בפניכם את כל גדלי העמודים הקיימים על מנת שתוכלו לבחור את הגדול הנכון.

גדלים לרשת החברתית

בשביל ליצור פרופיל מקצועי באתרי המדיה החברתית חשוב להעלות תמונות איכותיות בגדלים המתאימים לפלטפורמה שבה אתם משתמשים. צפו בגדלים לאתרי הרשת החברתית.

גדלי מודעות פרסום

בעידן של היום מרבית הפרסום של בעלי עסקים מתבצע ברשת. אם גם אתם מפרסמים את העסק שלכם צפו בגדלי מודעות לפרסום בפייסבוק, גוגל, יוטיוב, אינסטגרם ועוד…